شرکت سال 95 یه ملکی رو که محل فعالیتش بوده فروخته اما نقل و انتقال اواخر سال 96 صورت گرفته کارای ثبتی و نقل و انتقال

انجام شده مالیات هم پرداخت شده سوالم این هست توی اظهار نامه تیرماه چطور باید وارد بشه و اینکه ثبتی غیر از فروش دارایی

ثابت در دفاتر میخواد یا همون فروش دارایی ثابت کفایت می کنه؟

 

 

سلام فروش در سال وقوع ميبايست در اظهارنامه اعلام گرددو بابت هزينه نقل و انتقال با توجه به اينكه ماليات فروش ساختمان طبق

ماده 76 مقطوع ميباشد لذا هزينه ها مرتبط با آن طبق تبصره 2 ماده 147 جز هزينه هاي غير قابل قبول مي باشد.